606 696 009

Oferta

Naszą ofertę kierujemy do osób, które preferują aktywny wypoczynek w bezpośrednim kontakcie z dziką przyrodą. Lubiących poznawać nowe miejsca i dobrą zabawę z nutą przygody.

Ze względu na mobilny charakter możemy być tam gdzie poniesie Was chęć i wyobraźnia. Organizujemy spływy na wszystkich technicznie dostępnych odcinkach rzek: Dunajec, Poprad, Nida, a sugerowane trasy znajdziecie w zakładce CENNIK.

Udostępniamy do Waszej dyspozycji sprzęt do organizacji spływów kajakowych, wspieramy niezbędnym szkoleniem i informacjami nt danego odcinaka rzeki by ta forma relaksu/zabawy była zawsze bezpieczna i w pełni satysfakcjonującą przygodą.

Na Wasze życzenie pomożemy zorganizować logistykę spływu oraz ewentualne dodatkowe atrakcje, jak ognisko, wędkarstwo,  czy miejsce biwakowe lub nocleg.

Działamy spontanicznie realizując pomysły naszych klientów (miejsce i trasa spływu), a informacje o tym gdzie w najbliższym czasie będziemy znajdziecie na naszym facebook’owym funpage’u kajakowepołudnie.pl. oraz pod nr tel: 606 696 009.

Pamiętajcie by skontaktować się z nami jeśli chcecie Państwo dołączyć do nas w danym dniu – zabezpieczymy dla Was sprzęt oraz omówimy wszelkie szczegóły.